Obsługa zwrotów na terenie Niemiec

To usługa dedykowana dla firm sprzedających na rynek niemiecki klientowi detalicznemu (B2C).

    Niemiecki rynek – to bardzo atrakcyjny rynek, na którym aktywnych jest już bardzo wiele firm polskich. Jest to rynek o bardzo dużym potencjale, dlatego warto być na nim obecnym.

    Sprzyja temu bliskość geograficzna czy brak barier celnych. Wyższe koszty przesyłki, rekompensuje zazwyczaj korzystniejsza marża, w porównaniu do tej która sprzedawcy mogą uzyskać na rynku polskim.

   Ważnym problemem do rozwiązania dla przedsiębiorców planujących ekspansję na rynek niemiecki jest obsługa zwrotów. I tutaj w sukurs przychodzimy MY! My zajmiemy się kompleksowo obsługą zwrotów na rynku Niemieckim!

   Jeśli sprzedajesz za pośrednictwem jakiejkolwiek internetowej platformy handlowej lub bezpośrednio poprzez Twój własny sklep internetowy na rynek niemiecki, a wysyłasz z magazynu w Polsce, to możesz znacznie obniżyć koszty obsługi zwrotów korzystając z naszych usług.

   Jak możemy Ci pomóc? Krótko mówiąc:

- damy Ci do dyspozycji adres na terenie Niemiec, na który, Twoi klienci będą mogli dokonywać zwrotów;

- odbierzemy zwroty wysłane przez Twoich klientów, połączymy je w większe paczki (konsolidacja) i dostarczymy do Twojego magazynu w Polsce.

   Ofertę dostosowujemy dokładnie do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami w zakresie obsługi zwrotów na terenie Niemiec – napisz do nas! Nasze biuro skontaktuje się z Tobą i wspólnie wypracujemy rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Napisz do nas już teraz! Poniżej znajdziesz formularz do pobrania. Zawiera on podstawowe pytania dotyczące Twojego przedsięwzięcia. Na podstawie Twoich odpowiedzi sporządzimy indywidualną ofertę.

Pobierz ankietę: Ankieta.pdf

Usługi dla firm

Obsługa zwrotów w Niemczech - Pakiet STANDARD

Obsługa zwrotów w Niemczech Pakiet START LIGHT 100

Obsługa zwrotów w Niemczech Pakiet START MEDIUM 200

Obsługa zwrotów w Niemczech - porównanie usług